PRACA U NAS

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności jak poniżej :

GAT_Polityka Prywatności dla Kandydatów_kliknij żeby sprawdzić

OGŁOSZENIA

3* Hotel Zagroń Szczyrk należący do Gliwickiej Agencji Turystycznej S.A. poszukuje osoby na :

Stanowisko: KUCHARZ/KUCHARKA

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami
  • Zapewnienie wysokiej jakości potraw i dań
  • Dbanie o porządek stanowiska pracy.
  • Współpraca z pozostałym personelem gastronomii

 Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość kulinariów
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

To oferujemy

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane swoim rozwojem zawodowym prosimy o przesyłanie CV na adres email:

zagron@gat.pl

W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska, na które została wysłana aplikacja.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gliwicką Agencję Turystyczną S.A. ul. Wrzosowa 21, 43-370 Szczyrk moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gliwicką Agencję Turystyczną S.A. ul. Wrzosowa 21, 43-370 Szczyrk, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Aktualizacja, 1 sierpnia 2023 r.